BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10696690
*
nr 1069 6690
Takarmatur
50/60-tal, teak, höjd: 117 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:57:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 14:02:43
1
100 kr
14/11 15:26:35
2
150 kr
14/11 16:56:18
3
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor teak teakmöbler trä
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:44
-
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar. Längd: 49cm. Dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 6690
Takarmatur
50/60-tal, teak, höjd: 117 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 14:02:43 | 1 | 100 kr |
| 14/11 15:26:35 | 2 | 150 kr |
| 14/11 16:56:18 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor teak teakmöbler trä
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:44 -
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar. Längd: 49cm. Dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06



